Haber Detayı
08 Ekim 2017 - Pazar 16:18 Bu haber 3759 kez okundu
 
Amatör Spor Haftası Erzurum'da kutlanacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ASKF’nin ortaklaşa düzenledikleri Amatör Spor Haftası yarın Kutlanıyor. Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Tüm spor severleri saat 14.00’da Havuz Başı Kent Meydanı’na bekliyoruz” dedi.
EKONOMİ Haberi
Amatör Spor Haftası Erzurum'da kutlanacak

Amatör Spor Haftası kutlanacak

ERZURUM (emha) - Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ASKF’nin ortaklaşa düzenledikleri Amatör Spor Haftası yarın Kutlanıyor. Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Tüm spor severleri saat 14.00’da Havuz Başı Kent Meydanı’na bekliyoruz” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ASKF’nin ortaklaşa düzenledikleri Amatör Spor Haftası etkinlikleri bugün başlıyor. ASKF ile Erzurum GHSİM’nin birlikte organize ettiği Amatör Spor Haftası, kortej yürüyüşü, spor gösterileri ve ödül töreni bugün yapılacak.
Saat 14.00’da Cumhuriyet Caddesi’nde yapılacak olan kortej yürüyüşünün ardından saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi Havuz Başı Kent Meydanında spor gösterileri yapılacak. Akabinde Uluslararası müsabakalarda Erzurum ve Türkiye adına kürsüye çıkan sporculara ödülleri verilecek.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Türkiye’de 81 ilde yapılan Amatör Spor Haftası etkinliklerinin Erzurum’da yapılacağını belirterek, tüm Erzurum halkını saat 14.00’da Havuz Başı Kent Meydanı’na beklediklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Amatör, Spor, Haftası, Erzurum'da, kutlanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı