Haber Detayı
07 Ekim 2017 - Cumartesi 14:57 Bu haber 3566 kez okundu
 
Atatürk Üniversitesi Buray'ı öğrencilerle buluşturdu
Yeni öğretim yılına öğrencilerine sürpriz yaparak başlayan Atatürk Üniversitesinde son dönemlerin popüler ismi Buray sahne aldı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Atatürk Üniversitesi Buray'ı öğrencilerle buluşturdu

Atatürk Üniversitesinden Öğrencilerine Buray Sürprizi

 

ERZURUM (erzurummedya) - Yeni öğretim yılına öğrencilerine sürpriz yaparak başlayan Atatürk Üniversitesinde son dönemlerin popüler ismi Buray sahne aldı.
Atatürk Gençlik ve Bilim Anıtı konser alanında sahne alan Buray, öğrencilere en sevilen şarkılarını söyledi. Buray “Sahiden” albümünde yer alan parçaları ve sevilen besteleriyle gençlere keyifli bir gece yaşattı. ‘Sarı Gelin’ türküsünü söyleyerek gönülleri fetheden ünlü şarkıcının, sahnede kaldığı süre boyunca söylediği şarkılara öğrenciler de hep bir ağızdan eşlik etti. Buray, kendisini izlemeye gelen binlerce öğrenci karşısında şaşkınlığını da gizleyemedi. Sık sık Atatürk Üniversitesinden övgü dolu sözlerle bahseden başarılı sanatçı, serin havada öğrencileri şarkılarıyla ısıttı.
Yaklaşık 2 saat süren konser, Buray’ın kendisini Erzurum'da öğrencilerle buluşturan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’ya teşekkürünün ardından son buldu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Atatürk, Üniversitesi, Buray'ı, öğrencilerle, buluşturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı