Haber Detayı
21 Ekim 2017 - Cumartesi 11:07 Bu haber 3361 kez okundu
 
Atatürk Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği protokolü imzaladı
Atatürk Üniversitesi ile Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen, Fen ve Sosyal Bilimler Projesi/Programı Uygulayan Erzurum İmam Hatip Lisesi Eğitimde İşbirliği Protokolü Atatürk Üniversitesi Rektörlük makamımda imzalandı.
EĞİTİM Haberi
Atatürk Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği protokolü imzaladı

Atatürk Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Eğitimde işbirliği protokolü imzalandı

 

ERZURUM (emha) - Atatürk Üniversitesi ile Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen, Fen ve Sosyal Bilimler Projesi/Programı Uygulayan Erzurum İmam Hatip Lisesi Eğitimde İşbirliği Protokolü Atatürk Üniversitesi Rektörlük makamımda imzalandı.
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı bu programın amacının, eğitim ve öğretim faaliyetlerini yürütmek için iki kurum arasında işbirliği ve koordinasyon sağlamak olduğunu belirtti.
Birbirine kaynaklık eden kurumların eğitimde işbirliği yapması gerektiğinin altını çizen Çomaklı; bu imza ile öğrencilerimize milli, manevi, ahlâkî, insani ve kültürel değerlerimizin kazandırılması, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmasını amaçladıklarını ifade etti.
Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız ise, yapılan protokol ile öğretmenlerimizin mesleki ve akademik gelişmelerine katkı sağlanmasını temenni ettiklerini dile getirerek bu işbirliğinin, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesinin de diğer amaçlarından biri olduğunu söyledi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Atatürk, Üniversitesi, ile, İl, Milli, Eğitim, Müdürlüğü, işbirliği, protokolü, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı