Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 15:10 Bu haber 2967 kez okundu
 
AÜ YÖK'te Bilgilendirme Toplantısına Katıldı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ile üniversite rektörleri ve ilgili bölümlerin yöneticilerinin katıldığı, “Fen ve Mühendislik Lisans Programlarında İşyeri Uygulama Eğitimi Programı Bilgilendirme Toplantısı YÖK’te düzenlendi.
- Haberi
AÜ YÖK'te Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Atatürk Üniversitesi, Fen ve Mühendislik Lisans Programlarında İşyeri Uygulama Eğitimi Programı bilgilendirme toplantısına katıldı

ERZURUM (erzurummedya) - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ile üniversite rektörleri ve ilgili bölümlerin yöneticilerinin katıldığı, “Fen ve Mühendislik Lisans Programlarında İşyeri Uygulama Eğitimi Programı Bilgilendirme Toplantısı YÖK’te düzenlendi.
Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un 19. Maddesi uyarınca gerçekleştirilen toplantıda Atatürk Üniversitesi de yerini aldı.
Lisans düzeyinde fen ve mühendislik bilimlerinde okuyan öğrencilerin eğitimlerini uygulamalı şekilde tamamlamaları konularının ele alındığı toplantıya Atatürk Üniversitesini temsilen, Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Özdemir ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Altun katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AÜ, YÖK'te, Bilgilendirme, Toplantısına, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı