Haber Detayı
27 Eylül 2017 - Çarşamba 16:39 Bu haber 4161 kez okundu
 
Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor
Aziziye Belediyesi yaz döneminin sonuna yaklaşırken asfalt çalışmalarına yoğunlaştı
DİĞER Haberi
Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor

Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor
- Aziziye Belediyesi yaz döneminin sonuna yaklaşırken asfalt çalışmalarına yoğunlaştı

ERZURUM (erzurummedya) - Aziziye Belediyesi yaz dönemi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Dadaşkent, Ilıca ve 69 adet köye hizmet üreten belediye, yaz döneminin son günleri yaklaşırken, asfalt ve çevre düzenlemelerine yoğunlaştı. Bu kapsamda, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen ilçede bir yandan yeni imar yolları açılırken, diğer yandan yapılaşmanın olduğu alanlarda asfalt kaplama yapılarak vatandaş toz ve çamurdan kurtarılıyor. Çalışmaları zaman zaman yerinde denetleyen Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, her geçen gün gelişen, değişen ve dönüşen ilçede, belediyecilik hizmetlerinin de etkili ve verimli yürütülmesi noktasında azami gayret sarfettiklerini ifade etti.
ASFALT ÇALIŞMALARI TAMGAZ
Yaz döneminde ilçenin her bir köşesinde hizmet seferberliği başlattıklarının altını çizen Başkan Orhan, hizmet sezonunun sonuna yaklaşırken, çalışmalara hız verdiklerini kaydetti. İlçenin yapılaşma bakımından cazibesinin arttığına işaret eden Başkan Orhan, “Bu yapılaşma hızına paralel olarak bizim de hizmet yükümlülüğümüz her geçen gün artıyor. Öyleki, bu çalışma sezonunda yaklaşık 100 bin metrekareyi bulacak asfalt kaplama yapıyoruz. Yine önümüzdeki günlerde yaklaşık 20 bin metrekare sıcak asfalt çalışması yapacağız. Bu hizmetlerle ilçemizde asfalt bakımından sorunlu tek bir bölge bırakmamış olacağız.” dedi.
AZİZİYE’NİN HER KÖŞESİNDE HİZMET VAR
Aziziye için yapacak çok işlerinin olduğunun altını çizen Başkan Orhan, bu doğrultuda öncelik sırasına göre hizmetleri birer birer gerçekleştirdiklerini vurguladı. Dadaşkent, Ilıca ve 69 pare köye hizmet götürmekle mükellef olduklarına dikkat çeken Başkan Orhan, “İlçemizin en ücra köşelerine kadar, en iyi hizmeti götürmenin gayreti ve çabası içerisindeyiz. Mahallelerimizde, sokaklarımızda ve köylerimizde ürettiğimiz hizmetleri vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla istişareli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Köy ve mahalle konakları, asfalt, yol ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız devam ediyor. Aziziye’yi her yönüyle Erzurum’un en güzel yaşam merkezlerinden biri haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Aziziye’de, hizmet, seferberliği, sürüyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor
Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor
Aziziye’de hizmet seferberliği sürüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı