Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 01:18 Bu haber 2070 kez okundu
 
Başkan Sekmen Bal Ormanı’nı ziyaret etti
Şenkaya Belediyesi tarafından yapılan ve geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Bal Ormanı'nı ilk ziyaretçisi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oldu.
İLÇELER Haberi
Başkan Sekmen Bal Ormanı’nı ziyaret etti

Başkan Sekmen Bal Ormanı’nı ziyaret etti

 

ERZURUM (EMHA) - Şenkaya Belediyesi tarafından yapılan ve geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Bal Ormanı'nı ilk ziyaretçisi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oldu.
Şenkaya Belediyesinin kurmuş olduğu Ormanı gezen Başkan Sekmen, “Bal Ormanı gerçekten çok güzel olmuş ilimize ilçemize hayırlı olsun. Burada üretilecek olan gerçek bal şehrimize değer katacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.
Başkan Sekmen ve ekibini karşılayan Şenkaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir ise Bal Ormanına katkılarından dolayı Başkan Sekmen’e bir arı verdi. Arının üzerine boya ile E.B.B yazdılar.
Başkan Mehmet Sekmen, daha sonra Şenkaya Belediyesine geçerek Başkan Bedir”den ilçede yapmış oldukları yatırımlar hakkında bilgiler aldı.
Başkan Sekmen, İlçe Belediye Başkanı Bedir’e “Şenkaya Belediyesi olarak çok başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz sizi ve bütün çalışan personele teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Sekmen, Bal, Ormanı’nı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı