Haber Detayı
19 Eylül 2017 - Salı 12:22 Bu haber 2511 kez okundu
 
Başkan Sekmen: “Kent ticaretinin gelişmesi en büyük önceliğimizdir”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Erzurum’daki ticaretin gelişmesi kurum olarak en büyük önceliğimizdir” dedi.
- Haberi
Başkan Sekmen: “Kent ticaretinin gelişmesi en büyük önceliğimizdir”

Başkan Sekmen: “Kent ticaretinin gelişmesi en büyük önceliğimizdir”

ERZURUM (erzurummedya) - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Erzurum’daki ticaretin gelişmesi kurum olarak en büyük önceliğimizdir” dedi.
Başkan Sekmen, “İlimizde yapılacak olan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanlığı seçiminin şehrimizin ve bölgemizin ticari hayatı ve sivil inisiyatif ruhuna büyük katkı sunmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
“Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin menfaatlerini her daim ön planda tutarak ilimizin kalkınma ve gelişim hamlesine destek olmaya çalıştık” diyen Başkan Sekmen, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Özellikle kamuoyunda yer alan ‘ETSO seçimlerine yönelik şahsım ve kurumumuzun bir taraf olduğu’ yönündeki aslı astarı olmayan dedikodulara esnaf camiamızın asla itibar etmemesini vatandaşlarımızdan özellikle istirham ediyorum. Bizler şehrimizin yerel yönetiminden sorumlu siyasetçileriz. İlimizin en büyük ve en köklü sivil inisiyatif kuruluşu olan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın Başkanlık seçiminde taraf tutmak veya camiayı yönlendirmek gibi bir tutum içerisinde olmamız asla düşünülemez. Esnafımızın demokratik tercihi doğrultusunda gerçekleştirilecek olan seçimlerin Erzurum’un ticari hayatına katkıda bulunmasını temenni ediyor, esnafımıza en kalbi sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Sekmen:, “Kent, ticaretinin, gelişmesi, en, büyük, önceliğimizdir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı