Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 00:15 Bu haber 1720 kez okundu
 
Başkan Yaşar, depremzelerini yalnız bırakmadı
Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, Bingöl Karlıova’da Pazar, Pazartesi günlerinde meydana gelen 5.7 ve 5.6 büyüklüğündeki iki depremin hasara yol açtığı mahallelerde incelemelerde bulundu, halkın taleplerini dinledi.
BELEDİYELER Haberi
Başkan Yaşar, depremzelerini yalnız bırakmadı

Başkan Yaşar, depremzelerini yalnız bırakmadı

 

ERZURUM (EMHA) - Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, Bingöl Karlıova’da Pazar, Pazartesi günlerinde meydana gelen 5.7 ve 5.6 büyüklüğündeki iki depremin hasara yol açtığı mahallelerde incelemelerde bulundu, halkın taleplerini dinledi.
Beraberinde Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, İlçe Başkanı Muhammed Emin Işık ve meclis üyeleri ile birlikte depremde hasar oluşan mahalle ve mezralarda bir dizi temaslarda bulundu.
Depremin hemen ardından mahalle ve mezralarda evleri hasar gören vatandaşları yalnız bırakmayan Başkan Yaşar, tüm imkanların seferber edildiğini söyledi. Başkan Yaşar, “Halkımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında tüm imkanlar kullanılmaktadır. Devlet tüm imkanlarıyla halkımızın yanındadır. Belediye olarak deprem anından itibaren halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve yaralarını sarmak için yoğun çaba ortaya koyuyoruz. Erzurum Valiliğimiz, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz, İlçe Kaymakamlığımız ile birlikte halkımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olduk. Çadır konusunda halkımızın tüm talepleri yerine getirildi. Evinde hasar olan vatandaşlarımızın konaklamaları için gerekli tüm tedbirler alındı. Devletimiz tüm kurumlarıyla vatandaşının yanındadır" dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Yaşar,, depremzelerini, yalnız, bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı