Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 18:22 Bu haber 2032 kez okundu
 
Başkanlardan EGC Başkanlığına seçilen Barlak'a ziyaret
Erzurum Gazeteciler Cemiyeti’ni (EGC) tebrik ziyaretleri devam ediyor. Cemiyet Başkanlığı’na seçilen Metin Barlak ve yönetimini, Erzurum’un merkez ilçe belediye başkanları da kutladı.
MEDYA Haberi
Başkanlardan EGC Başkanlığına seçilen Barlak'a ziyaret

Merkez ilçe belediye başkanları EGC’deydi

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Gazeteciler Cemiyeti’ni (EGC) tebrik ziyaretleri devam ediyor. Cemiyet Başkanlığı’na seçilen Metin Barlak ve yönetimini, Erzurum’un merkez ilçe belediye başkanları da kutladı.


Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan genel kurulla Erzurum Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanlığı’na seçilen Zafer Medya ve Milletin Sesi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak’ı tebrik ziyaretleri sürüyor. Barlak ve yönetimi, kutlama ziyaretleri kapsamında Erzurum’daki merkez ilçe belediye başkanlarını da misafir etti.

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan EGC’ye ziyarette bulunarak, Barlak ve yönetimini tebrik etti. Başkanlar, Erzurum Gazeteciler Cemiyeti’nin önemli bir misyona sahip olduğunu belirterek, Barlak ve ekibine başarılar diledi.
Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Barlak da, hedeflerinin, EGC’yi Erzurum’un en etkin ve en güçlü meslek örgütlerinden birisi haline getirmek olduğunu ifade ederek, “Bu süreç esasen topyekün bir seferberliği gerektiriyor. Dolayısıyla EGC olarak bizler de, hem üyelerimizle hem de tüm kamu kurum ve kuruluşlarla sürekli koordinasyon ve işbirliği içerisinde olacağız” dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkanlardan, EGC, Başkanlığına, seçilen, Barlak'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı