Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 15:00 Bu haber 2278 kez okundu
 
Büyükşehir’den altyapı seferberliği
Büyükşehir Belediyesi Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Mevlüt Vural, içme suyu ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir’den altyapı seferberliği

Büyükşehir’den altyapı seferberliği

 

ERZURUM (erzurummedya) -

Büyükşehir’den altyapı seferberliği

(Fotoğraflı)

ERZURUM (İHA) - Büyükşehir Belediyesi Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Mevlüt Vural, içme suyu ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmaları denetleyen ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, projelerin tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların sorunsuz bir altyapıya kavuşacağını bildirdi. Genel Müdür Vural, “Şehrin içme suyu şebekesini 100 yıl ömürlü borularla döşüyoruz. Kaliteli ve sağlam borularla yenilenen içme suyu hattı çalışmaları ilimizde aralıksız devam ediyor” dedi. Vural, Kazım Yurdalan, Hasan-i Basri, Muratpaşa, Dadaşkent ve Şükrüpaşa mahallelerinde toplam 111 bin 500 metre içme suyu şebeke hattının tamamlandığını kaydetti. ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte içme suyu ve kanalizasyon altyapısının daha kaliteli bir hale geleceğini anımsatarak, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendinin çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda ESKİ olarak şehrimizin dört bir yanında 7/24 çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Yapılan çalışmaları denetleyen ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, projelerin tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların sorunsuz bir altyapıya kavuşacağını bildirdi. Genel Müdür Vural, “Şehrin içme suyu şebekesini 100 yıl ömürlü borularla döşüyoruz. Kaliteli ve sağlam borularla yenilenen içme suyu hattı çalışmaları ilimizde aralıksız devam ediyor” dedi. Vural, Kazım Yurdalan, Hasan-i Basri, Muratpaşa, Dadaşkent ve Şükrüpaşa mahallelerinde toplam 111 bin 500 metre içme suyu şebeke hattının tamamlandığını kaydetti. ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte içme suyu ve kanalizasyon altyapısının daha kaliteli bir hale geleceğini anımsatarak, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendinin çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda ESKİ olarak şehrimizin dört bir yanında 7/24 çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir’den, altyapı, seferberliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı