Haber Detayı
25 Eylül 2017 - Pazartesi 17:11 Bu haber 3406 kez okundu
 
Büyükşehir’den Yunus Emre Mahallesi’ne yeni bağlantı yolu
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, kentte ulaşım hizmetlerini daha rantabl ve konforlu hale getirmek için bağlantı yolları yapıyor.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir’den Yunus Emre Mahallesi’ne yeni bağlantı yolu

Büyükşehir’den Yunus Emre Mahallesi’ne yeni bağlantı yolu

ERZURUM (erzurummedya) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi, kentte ulaşım hizmetlerini daha rantabl ve konforlu hale getirmek için bağlantı yolları yapıyor.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım Şube Müdürlüğü ekipleri, Yunus Emre Mahallesi’ndeki Özyunuslar Caddesi’ni Sultan Alparslan Caddesi’ne yeni bağlantı yolu ile birleştirecek. Başkan Sekmen’in direktifiyle kolları sıvayan Büyükşehir’in ekipleri, söz konusu yerde alt ve üstyapı çalışmalarına yoğunlaştı. Ekipler, yeni bağlantı yolu için yağmur suyu, tretuvar, bordür, taş duvar ve asfalt serimi gibi alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yetkililer, yeni bağlantı yolunun tamamlanmasıyla Yunus Emre Mahallesi’nden Abdurrahman Gazi Mahallesi’ne daha kısa sürede ulaşılacağını ve Sultan Alparslan Caddesi’ne geçişin daha da kolay olacağını bildirdi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Büyükşehir’den, Yunus, Emre, Mahallesi’ne, yeni, bağlantı, yolu,
Yorumlar
Haber Yazılımı