Haber Detayı
30 Eylül 2017 - Cumartesi 19:14 Bu haber 3375 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Atatürk Üniversitesi’nde öğrencilerden sevgi gösterisi
Bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamak üzere Atatürk Üniversitesi girişinde toplanarak sevgi gösterisinde bulunan öğrenci ve akademisyenlerle bir müddet sohbet etti.
EĞİTİM Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Atatürk Üniversitesi’nde öğrencilerden sevgi gösterisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Atatürk Üniversitesi’nde öğrencilerden sevgi gösterisi

ERZURUM (erzurummedya) - Bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamak üzere Atatürk Üniversitesi girişinde toplanarak sevgi gösterisinde bulunan öğrenci ve akademisyenlerle bir müddet sohbet etti.
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve yönetiminin de hazır bulunduğu karşılamada öğrencilerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Üniversitesinin bölgesi için büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, 300 bin öğrencisi olan üniversitenin şehrine büyük bir katma değer sağladığına da vurgu yaptı.
Atatürk Üniversitesinin yabancı uyruklu öğrenciler için de kıymetli olduğuna değinen Erdoğan, öğrencilerin isteğini kırmayarak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hat sanatıyla yapılan Besmele lafzı hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan’a, Atatürk, Üniversitesi’nde, öğrencilerden, sevgi, gösterisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı