Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 12:35 Bu haber 4265 kez okundu
 
Cumhuriyet Başsavcısı Bölükbaşı’ndan Başkan Bulutlar’a ziyaret
Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Burhan Bölükbaşı, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a iade-i ziyarette bulundu.
İLÇELER Haberi
Cumhuriyet Başsavcısı Bölükbaşı’ndan Başkan Bulutlar’a ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Bölükbaşı’ndan Başkan Bulutlar’a ziyaret

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Burhan Bölükbaşı, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a iade-i ziyarette bulundu.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, geçtiğimiz günlerde Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Burhan Bölükbaşı’nı ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar dilerken, Cumhuriyet Başsavcısı Bölükbaşı’da Başkan Bulutlar’a iade-i ziyarette bulundu.
Bölükbaşı, ”Sağ olsunlar Belediye Başkanımız bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Bugün de bizleri ağırlıyorlar. Kendisine ve ekibine göstermiş olduğu nezaketten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye Başkanı Bulutlar da kendisine teşekkür ederek, “Böylesine güzel insanların böylesi önemli görevlerde yer almasından her daim gurur duyduk. Başsavcımıza başarılı çalışmalar diliyor, ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra ikili baş başa bir süre fikir alışverişinde bulunmalarını ardından Başkan Bulutlar, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezin de kursiyerler tarafından işlenen Oltu taşı tespih Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Bölükbaşı’na hediye etti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Cumhuriyet, Başsavcısı, Bölükbaşı’ndan, Başkan, Bulutlar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı