Haber Detayı
18 Aralık 2021 - Cumartesi 14:48 Bu haber 4107 kez okundu
 
Erzurum'da manav açılışında izdiham yaşandı, gün boyu TIR'lar dolusu mal satıldı
İğneden ipliğe her şeyin zamlandığı günümüzde ucuz sebze ve meyveler kapış kapış edilirken, yaşanan izdihamda içeriye sayılı kişi alınabildi.
EKONOMİ Haberi
Erzurum'da manav açılışında izdiham yaşandı, gün boyu TIR'lar dolusu mal satıldı

Erzurum’da 8’inci şubesini açan manav açılışa özel fiyatlar yarı yarıya düşünce vatandaş adeta hücum etti. İğneden ipliğe her şeyin zamlandığı günümüzde ucuz sebze ve meyveler kapış kapış edilirken, yaşanan izdihamda içeriye sayılı kişi alınabildi.

Açılışa özel meyve, sebze ve balık çeşitlerinde fiyatlar yarı yarıya düşünce vatandaş akın etti. Hemen her şeyin zamlandığı günümüzde indirimi duyan vatandaşlar, adeta izdiham oluşturdu. Yaşanan kalabalık nedeni ile görevliler vatandaşları sırayla içeri alırken kasayla satılan ürünler kucakta ve pazar arabalarında taşındı. İçeri giremeyen vatandaşlar ise dışarıda sıranın gelmesini bekledi.

12 ay uygun fiyat

Manav Sahibi İbrahim Mutlu, “Açılışımız panayır havasında geçti. Yeni şubemizde diğer şubelerden farklı olarak hem perakende balıkçılıkta hem de toptan balıkçılıkta şehre farklı bir vizyon katmak istedik. Antalya ve Mersin’de firmaya ait olan paketleme ve lojistik tesislerinden de destek alarak tarladan, bahçeden herhangi bir aracıya komisyon ödemeden direkt olarak daha uygun fiyatlara satış yapacağız. Bu fiyatlar sadece açılış için değil 12 ay botunca uygun fiyat politikasını sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

 

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum'da, manav, açılışında, izdiham, yaşandı,, gün, boyu, TIR'lar, dolusu, mal, satıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı