Haber Detayı
26 Eylül 2017 - Salı 18:45 Bu haber 3386 kez okundu
 
Erzurum’lu çiftçiler Tarım ve Teknoloji Road Show saha etkinliğinde bir araya geldi
New Holland Erzurum Bayii,“New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikt
DİĞER Haberi
Erzurum’lu çiftçiler Tarım ve Teknoloji Road Show saha etkinliğinde bir araya geldi

Erzurum’lu çiftçiler Tarım ve Teknoloji Road Show saha etkinliğinde bir araya geldi

ERZURUM (erzurummedya) - New Holland Erzurum Bayii,“New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, bölge çiftçilerine tarım ile en son teknolojinin bir araya getirildiği etkileyici bir saha deneyimi yaşattı.
TAPET Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Osmanağaoğlu, etkinlikte, gelişen teknolojinin tarımdaki son uygulama teknikleri ile geleneksel toprak işleme yöntemlerinin bir arada sunulduğunu söyledi. Tamer Osmanağaoğlu, “Türkiye’nin lider traktör markası New Holland’ın Bayii olarak çiftçilerimizi, ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çok geniş bir ürün ve ekipman portföyüyle karşılıyoruz. Hizmetlerimizi, yalnızca ürün tedariki ile sınırlı bırakmıyoruz. İstiyoruz ki çiftçilerimiz gelişen teknolojiyle birlikte aslında tarladaki çalışmalarında çok daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceklerini bilsinler. Dünyanın farklı bölgelerinde tarım yapan tüm çiftçiler gibi aynı traktör ve ekipman dan yararlanarak; emeklerinin karşılığını çok daha fazlasıyla alsınlar. Düzenlediğimiz bu saha etkinliğinde, çiftçilerimize öncelikle bu yaklaşımımızı htirmeyi hedefliyoruz” dedi.
Ev sahipliği yaptıkları “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” etkinliğine gösterilen yoğun ilginin bu yaklaşımın bir sonucu olduğunu da ifade eden Osmanağaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Saha etkinliğimize katılan çiftçilerimize tarım uygulamalarında yaşanan yeni gelişmeler konusunda bilgilendirmeler yaparken; uydu kontrollü traktör ve ekipman kombinasyonu ile ileri tarım örneklerini de uygulamalı olarak gösterdik. Katılımcılar özellikle yaşadıkları teknolojik deneyimden çok etkilendiler. Etkinliğimize gösterilen yoğun ilgi ise çiftçilerimizin yeniliklere ne kadar açık ve teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanmaya ne kadar istekli olduklarının en iyi göstergesi diye düşünüyoruz. Çiftçilerimizi gerek teknolojik yeniliklerle buluşturmada gerekse bu güzel buluşma ortamına katılımlarıyla bizi onurlandıran değerli müşterilerimizi ağırlamamıza öncü olan Türk Traktör yöneticilerimize de çok teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum’lu, çiftçiler, Tarım, ve, Teknoloji, Road, Show, saha, etkinliğinde, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı