Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 14:15 Bu haber 2535 kez okundu
 
Erzurumlu 219 Öğrencinin Burs Sevinci
İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfında haklı gurur tablosu
EĞİTİM Haberi
Erzurumlu 219 Öğrencinin Burs Sevinci

219 öğrenciye burs sevinci
- İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfında haklı gurur tablosu

 

ERZURUM (emha) - İstanbul’da eğitim gören üniversite öğrencilerine İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı tarafından burs verildi.
Erzurumluların İstanbul’daki baba ocağı diye anılan Kadıköy’deki, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı, her yıl olduğu gibi bu yılda, İstanbul’da eğitim gören üniversite öğrencilerine burs desteğini sürdürdü. Burs alan 219 genç Dadaşlara, vakıf yönetimi tarafından vakıf binasında yapılan sabah kahvaltısı sonrası burs dağıtımı gerçekleşti.
İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı’ndan 2017 / 2018 Eğitim ve Öğretim yılında burs almaya hak kazanan öğrenciler pazar sabahı kahvaltıda Vakıf Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldiler.
Vakıf Yönetimi tarafından burs alan öğrencilere Eylül-Ekim aylarına ait olan iki aylık burs ödemesini yapıldı.
Vakıf Başkanı A.Hadi Atalar, Başkan Yardımcısı Cevat Karakelleoglu Vakıf Yöneticileri Abdullah Atalar, Cemil Hakan kılıç, Neslihan Arzu Keteci ve Kerem Şengel’in katıldığı kahvaltıda Yöneticiler öğrencilerle birebir ilgilenerek her konuda desteğe açık olduklarını belirttiler. Vakıf yöneticileri, burs alan öğrencilere Vakfın geçmişi ve bugünkü faaliyetleri konusunda bilgi verdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzurumlu, 219, Öğrencinin, Burs, Sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı