Haber Detayı
15 Ekim 2017 - Pazar 13:22 Bu haber 3100 kez okundu
 
ETSO Başkan Adayı Ergüney, STK turlarına devam ediyor
Geçtiğimiz hafta STK turlarına Şehit Aileleri Derneği ile başlayan ETSO Başkan adayı Zafer Ergüney, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzurum Şubesi’ni ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
ETSO Başkan Adayı Ergüney, STK turlarına devam ediyor

ETSO Başkan Adayı Ergüney, STK turlarına devam ediyor

 

ERZURUM (emha) - Geçtiğimiz hafta STK turlarına Şehit Aileleri Derneği ile başlayan ETSO Başkan adayı Zafer Ergüney, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzurum Şubesi’ni ziyaret etti.


Dernek başkanı Salih Mesci tarafından karşılanan Ergüney ile İşadamı Ahmet Çebi, derneğin sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundular. Şehit aileleri ve gazi derneklerinin kendisi için apayrı bir önemi olduğunu vurgulayan Ergüney, “Salih Mesci başkanım çok iyi bilir. Benim babamda Kore gazisidir. Benim için apayrı bir yere sahipler. Onların sıkıntısı benim sıkıntımdır” dedi.
ETSO başkan adaylığı ilgili süreci de değerlendiren Ergüney, “Bu şehir için önemli projelerimiz var. Amacımız tek değil birlik içinde çalışmak. Tüm dernekler ve STK’larla birlik olup şehrimizin ekonomisini nasıl geliştiririz, daha ileriye nasıl götürürüz onun değerlendirmesini yapıyoruz” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesci ise Ergüney’e çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: ETSO, Başkan, Adayı, Ergüney,, STK, turlarına, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı