Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 13:58 Bu haber 2373 kez okundu
 
Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısı yapıldı
EĞİTİM Haberi
Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısı yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı yapıldı

ERZURUM (emha) - İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Vali Yardımcısı Muharrem Eligül başkanlığında Palandöken Kaymakamlığı toplantı Salonu’nda yapıldı.
İldeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hay at boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlama ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği arttırmak amacıyla yapılan “ İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı” Palandöken Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı.
Toplantının açılışında Vali Yardımcısı Muharrem Eligül toplantı hakkında açıklamalar yaparak toplantıya katılanlara teşekkür etti.
Vali Yardımcısı Eligül, işbirliği yapılan kurumların temsilcilerinin 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için Yaygın Eğitim Faaliyetleriyle ilgili görüş ve önerileri, dilek ve temennilerini dinleyerek, bir sonraki toplantıya bu öneriler ışığında hazırlanılmasını ifade etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, toplantıda önceki yıl ve bu yılki yaygın eğitim kursları hakkında sayısal bilgiler vererek kursların önemine vurgu yaptı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Hayat, Boyu, Öğrenme, Komisyonu, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı