Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 23:44 Bu haber 5846 kez okundu
 
Durmazpınar ve Özden ailelerinin mutlu günü
Özden ailesinin güzel kızları Merve ile Durmazpınar ailesinin kıymetli oğlu Emre, muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
YAŞAM Haberi
Durmazpınar ve Özden ailelerinin mutlu günü

Özden ailesinin güzel kızları Merve ile Durmazpınar ailesinin kıymetli oğlu Emre, muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Genç çiftin düğün töreni 7 Temmuz 2021 tarihinde Arzen Park’ta gerçekleştirildi. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve tebriklerin kabulü ile devam etti.
Saadet-Ömer Özden’in güzel kızları Merve ile  Hatice Nur- Merhum Vedat Durmazpınar'ın kıymetli oğlu Emre, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.

Arzen Park Salonunda düzenlenen düğün töreninde çiftin nikahını Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen kıydı.

En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine her iki ailenın yakınları ve Erzurum'un tanınmış bir çok ismi katıldı.

YÖK üyesi Prof. Dr. Muammer Yaylalı'nın nikah şahitliğini yaptığı genç çift birlikte ömür sürmeye “Evet” dediler.

Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.

Erzurum Medya ailesi olarak bizde genç çiftle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Durmazpınar, ve, Özden, ailelerinin, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı