Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 12:36 Bu haber 3293 kez okundu
 
Erzurum'da genç çift nikah masasına Galatasray forması ile oturdu
Erzurum’da fanatik çift nikah masasına tutukları takımın formalarıyla oturdu. Bingöl Hava Limanında Meteoroloji Mühendisi olarak görev yapan Yusuf Kaya, hayatını Bankacı Dilan Çağın ile birleştirdi. Fanatik Galatasaray taraftarı olan çift, nikah masasına da Galatasaray forması ile oturdu.
YAŞAM Haberi
Erzurum'da genç çift nikah masasına Galatasray forması ile oturdu

Nikah masasına Galatasaray formasıyla oturdular

 

ERZURUM (emha) - Erzurum’da fanatik çift nikah masasına tutukları takımın formalarıyla oturdu. Bingöl Hava Limanında Meteoroloji Mühendisi olarak görev yapan Yusuf Kaya, hayatını Bankacı Dilan Çağın ile birleştirdi. Fanatik Galatasaray taraftarı olan çift, nikah masasına da Galatasaray forması ile oturdu.
Erzurum Aziziye Belediyesi Nikah Salonu’nda genç çiftin nikahı kıyılırken, Yusuf Kaya çocukluk yıllarından itibaren hayalinin çok sevdiği Galatasaray formasıyla nikah masasına oturmak olduğunu ifade etti.
Eşi Dilan Kaya’ya bu fikrini söylediğinde onun da anlayışla karşıladığını kaydeden Yusuf Kaya, “İkimiz de fanatik Galatasaray taraftarıyız. Çocukluğumdan beri bu hayali kurarken, bu sene takımımızın ligdeki başarısı ve coşkulu oyunu da bizim için güzel bir tesadüf oldu. İnşallah bu birliğimiz ve mutluluğumuz ömür boyu süreceği gibi, Galatasaray sevdamız da hiç bitmeyecek” ifadelerini kullandı.
Fanatik Galatasaray taraftarı olan Kaya çifti, nikah masasına formayla oturdukları gibi, açık havada evlilik cüzdanıyla poz vermeyi de ihmal etmediler.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum'da, genç, çift, nikah, masasına, Galatasray, forması, ile, oturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı