Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 16:33 Bu haber 2572 kez okundu
 
Yakutiye'de dezenfeksiyon işlemleri hız kesmiyor
Normalleşme süreciyle birlikte yeniden faaliyete başlayan restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane ve kıraathaneler Yakutiye Belediyesi Ekiplerince dezenfekte edildi.
BELEDİYELER Haberi
Yakutiye'de dezenfeksiyon işlemleri hız kesmiyor

ERZURUM (EMHA)- Normalleşme süreciyle birlikte yeniden faaliyete başlayan restoran,  lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane ve kıraathaneler Yakutiye Belediyesi Ekiplerince dezenfekte edildi.

YAKUTİYE’DE DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ HIZ KESMİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün açıklanarak yürürlüğe giren kontrollü normalleşme süreci ile yeniden faaliyete başlayan restoran,  lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane ve kıraathaneler Yakutiye Belediyesi ekiplerince dezenfekte edildi.
Eğitim ve öğretim yılının kademeli olarak başlamasıyla okullarda dezenfeksiyon işlerini aksatmadan devam ettiren Yakutiye Belediyesi Çevre Kontrol ve Koruma Müdürlüğü Dezenfeksiyon ekipleri, yaklaşık bir yıldan beri devam eden pandemi nedeniyle rutin olarak sürdürdüğü dezenfeksiyon çalışmalarını bugün de kapılarını yeniden ticarete açan işyerleri için devam ettirdi.

 Yakutiye Belediye Başkanı Dr Mahmut Uçar, normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte tedbirlerin aksatılmadan uygulanması hususunda vatandaşları uyardı. Başkan Uçar, maske mesafe ve temizlik kurallarının salgını önlemede çok önemli olduğuna vurgu yaparak, rehavete kapılmadan pandemi ile mücadeleye devam etmenin önemine işaret etti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Yakutiye'de, dezenfeksiyon, işlemleri, hız, kesmiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı